Снідаємо. І комашки, і люди.

VP
1 min readAug 25, 2022

--

Снідаю снідання за сніданковим вуличним столом. На столі запашний бутерброд (накладанець), пахне сиром, помідором, базиліком, і свіжими теплимими тостами. Ласую, і насолоджуюся ранком (і копанією мами). А поряд — баночка з медом. Тільки ж бо його перелили з літрової посудини в меншу. Пару неуважних крапельок попадали не в середину банки, а на стінки. Візьмеш отак пальцями, а тоді облизуєш, витираєш, миєш.. але не про це хочу розповісти.

Honey and Lemon
 Some tea on a nice day
Honey and Lemon. by Brian Cheng

Смакую. А поряд оса, то туди, то сюди. Спершу прилетіла на базилік, а тоді, завмерши в польоті, почала облизувати хоботком краї баночки. “Смачний направду, різнотрав’я ж” — думаю я. Тоді вона наситилась, і сіла мені на край футболки. Зрання чисту взяв. І своїми крихітними комашиними лапками почала вмивати хоботок, як-от мій кіт Жорик вмиває свою мордочку, як вип’є молока. Посиділа, вмилася, а тоді полетіла далі шукати свого, в дні сьогоднішньому.

Так і я: доїв окраєць, облизав зуби, а за ними губи, помив тарілку, чашку, руки, подякував за добрий ранок, і полетів по справам.

І комашки, і люди, і різні, і схожі водночас. Доброго і вам ранку.

Ну й Слава Богу.

--

--

VP

Hi, I’m minimalist at all and just a student. I’m writing short posts about #world #eco #motivation. It’ll take two minutes to dive deeper.

More from VP